PM Profit Management s.r.o.

Bočná 29, Bratislava 821 04
Tel. : + 421 910 915 814
Email: office@pmprofit.sk
Slovak
English
Czech

Misia PM Profit Management

Chceme aby biznis našich klientov bol lepší, výkonnejší a bohatší.


 Bavíte sa prácou manažéra? Máte rada/rád nové výzvy a zmeny? Máte za sebou skúsenosti a úspechy a chcete ich odovzdávať ďalej? Plánujete zmeniť svoj životný štýl, určovať svoje pracovné vyťaženie, vyberať si prácu, ktorá Vám najviac sadne?

Aj o tomto je interim manažment. Práca pre skúsených, úspešných manažérov, ktorí vedia, čo chcú. Preto sú nasledujúce informácie určené práve Vám.


Životný štýl

Práca interim manažéra je mimoriadne náročná. Klienti očakávajú 100% výkon ako samozrejmosť. Je to však príležitosť uplatniť svoj vlastný životný štýl a vybudovať si nezávislú pracovnú kariéru.

 

Interim manažér má príležitosť prijímať nové výzvy, ktoré ho neustále posúvajú odborne ale aj ľudsky dopredu. Pracuje na úlohách, ktoré sa projekt od projektu menia. Stretáva sa s rôznymi pracovnými podmienkami, rozdielnou firemnou kultúrou a pracovným prostredím.

Dobrý interim manažér má príležitosť plánovať vlastné pracovné vyťaženie. Nepozná obmedzenia z trvalého pracovného pomeru a únavu z opakujúcich sa úloh a problémov.

Za svoju prácu je dobre finančne ohodnotený. V období medzi projektmi môže viesť tréningy , preferovať vlastné aktivity alebo participovať na prebiehajúcich projektoch.

príklady obsadzovaných pozícií ...


Požiadavky na Interim manažéra

Interim manažéri sú skúsení, ostrieľaní, vyzretí a zdravo sebavedomí manažéri. Musia byť presvedčiví vo vystupovaní aj výsledkoch, usilovní a zanietení pre svoju úlohu. Očakáva sa schopnosť sebamotivácie, proaktívnosť, maximálne nasadenie a orientácia na dosahovanie cieľov. Pri výkone svojej práce sú objektívni, nezaťažení, schopní zvládať aj kritické a nejasné situácie s nadhľadom.

Dobrí interim manažéri myslia strategicky a riadia prakticky, sú flexibilní, prispôsobiví, pracujú tímovo. Sú výborní v komunikácií, osobnosti a lídri v pravom zmysle slova.

Majú zodpovedný prístup k životu, sú finančne zaistení a zorientovaní v svojich osobnostných a životných prioritách.

podmienky spolupráce a podpora ...

 


 Vážené dámy a vážení páni,

dovoľujeme si Vás upozorniť, že uvedenú službu už v súčasnosti neposkytujeme. Do našej databázy sa preto prosím NEPRIHLASUJTE. V prípade otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla.

Ďakujeme.

Team PM Profit Mangement


Created by © 2008 otaznik spol. s r.o., Copyright ©2008 PM Profit Management s.r.o., Všetky práva vyhradené