PM Profit Management s.r.o.

Bon 29, Bratislava 821 04
Tel. : + 421 910 915 814
Email: office@pmprofit.sk
Slovak
English
Czech

O nás 

Sme tu. Počúvame. Rozumieme Vám. Máme systém. Máme skúsenosti, znalosti a riešenia. Chce to len trochu spoločnej práce. Práce, ktorá Vám prinesie výsledky:

  • strategické riadenie
  • optimálne procesy
  • náklady pod kontrolou
  • personálne riešenia, dynamické tímy
  • vyšší výkon organizácie
  • = vyšší zisk             

Vravia tomu manažérske poradenstvo. Pre nás je to však čosi viac. Pre nás je to životný štýl.  


História

PM Profit Management s.r.o. je tu od začiatku roka 2006. Odvtedy sme pomohli mnohým organizáciám a firmám vo výrobe, obchode, službách, zdravotníctve aj pri správe majetku. Našim primárnym partnerom sú malé a stredné firmy. 

Vo všetkých projektoch sme zameraní na dosiahnutie dohodnutých cieľov. Pochopenie požiadaviek zákazníka a jeho spokojnosť sú na prvom mieste. Dôležitý je výsledok. Cestu nájdeme spoločne.


 

   Miro Siváček, MBA zakladajúci partner

"Manažment je o porozumení. Porozumení trendom, modelom, hybným silám, systémom... a hlavne ľuďom, ktorých sa Váš biznis dotýka. Potom môžete konať."

Miro má za sebou dlhoročnú prax vo vrcholových manažérskych funkciách. Na poste riaditeľa pracoval v deviatich organizáciách. Každé nasadenie znamenalo riešiť inú situáciu, problémy a výzvy. Krízový manažment, udržanie dynamiky rastúcej firmy, strategickú zmenu, nastavenie procesov, zmenu kultúry, dosiahnutie nákladovej výhody. 

"Organizácie sa odlišujú, ale zároveň majú veľa spoločných znakov a čelia podobným výzvam. Kľúčom je pochopiť, čo je potrebné riešiť hneď a čo môže chvíľu počkať."

Miro je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Titul MBA získal na Open University Business School vo Veľkej Británii. Má za sebou stáže v Japonsku a Holandsku. Je predsedom Alumni MBA na Slovensku pod názvom OPEN a lektorom manažmentu.

 http://www.linkedin.com/pub/miro-sivacek/15/859/18

 

Created by © 2008 otaznik spol. s r.o., Copyright ©2008 PM Profit Management s.r.o., Vetky prva vyhraden